Е-рецепти без СМС

Пацієнти зможуть отримати номер та код електронного рецепта без СМС, у паперовій формі. Відповідні тимчасові зміни внесено електронну систему охорони здоров’я, у зв’язку з тривалим збоєм роботи мобільного оператора.

Надсилання СМС тимчасово скасовані для всіх електронних рецептів: як в межах програми реімбурсації “Доступні ліки”, так і на рецептурні ліки, які відпускаються за е-рецептом. Повідомлення не надсилатимуться для користувачів усіх операторів. Натомість лікар, після створення рецепта в ЕСОЗ, надасть пацієнту інформаційну довідку з номером е-рецепта та код підтвердження (паперова довідка, фото або скрін тощо).

Якщо е-рецепт не вдалося отримати раніше, то пацієнт може звернутися до лікаря дистанційно – лікар повідомить номер та код рецепта.

Звертаємо вашу увагу, що зазначені зміни НЕ стосуються е-рецепта на тест-смужки для вимірювання рівня цукру в крові – СМС із номером та кодом рецепта буде надходити пацієнту як і зазвичай.

Таким чином, ліки продовжуватимуть відпускатися за електронним рецептом, однак тимчасово номер і код надаватиме пацієнту лікар.

Детальніше на сайті: https://cutt.ly/OwSf9IiT

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *